SIK SORULAN SORULAR

İsterseniz direkt olarak servis sorumlumuzu cep telefonundan arayarak veya hizmet aldığınız merkez ofisimizi arayarak probleminizin en çabuk ve en etkin çözümüne ulaşabilirsiniz.Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.
Kesinlikle hayır.DELTA HAŞERE İLAÇLAMA SERVİSİ tarafından kullanılan tüm kimyasallar hem Dünya Sağlık Teşkilatı hem de T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kimyasallardır.A.B.D veDünyanın çeşitli önde gelen laboratuarları tarafından Halk Sağlığını Koruma Programı dahilinde akut anlamda tehlike oluşturmadıkları ve sınıflandırmada "en az zehirli ilaçlar" kategorisinde bulundukları kabul edilmiş kimyasallardır.
Dışarıda yapılan çevre uygulamaları bitkilerinize zarar vermeyecektir.Çiçekler veya çalılar bundan etkilenmeyecektir.Eğer bahçenizdeki çimlere sıvı uygulama yapılmış ise sadece bunlar kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı uzak tutmanız yeterli olacaktır.
Evet.Alacağınız her bir servis sonrasında servis sorumlusu tarafından uygulama yapılan alanları,kullanılan kimyasal ve ekipmanların ad ve miktarlarına ilişkin ayrıntılara yer veren, servis sorumlumuz ve sizin ortak imzanızı taşıyan bir servis raporu alacaksınız. Sormak istediğiniz bir soru olduğu taktirde, lütfen çekinmeden Servis Sorumlusuna sorunuz veya hizmet aldığınız merkez ofisimizi arayınız. Size bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.
Uygulama yapılan satıhlarda 15-20 gün kadar ıslak temizlik yapılmamalıdır. Yalnızca tezgahlar, zemin ve masa üstlerinde ıslak temizlik yapılmalıdır. İlacın uygulanacağı süpürgelikler, kapı pervazları, dolap içleri ve arkaları, fırın ve aspiratör arkaları gibi yerlerde kuru temizlik yapılmalı ve ilacın kalması sağlanmalıdır. Böylece yumurtadan çıkacak veya henüz ilaçla temas etmemiş olan haşerelerde ilaçla temas edecek ve sorun tamamıyla çözülecektir. Bu önemli konu hakkında detaylı bilgi almak için size hizmet verecek DELTA HAŞERE İLAÇLAMA hizmetlerini arayınız.
Eğer düzenli uygulamalarımız arasında bazen haşere görürseniz, şunu hatırınızda tutunuz ki; uygulanan insektisitin (ilacın) kalıntı ile ilgili etkisi, haşerelerin bir istila oluşturmasına engel olacaktır. Bununla birlikte, ara sıra değil de daha sık haşere görürseniz; lütfen bizi arayınız. Sizden hiçbir ek ücret talep etmeksizin bir servis tekrarı programlamaktan memnuniyet duyacağız.
Evet, muhtemelen çok kısa bir süre için. Eskisi kadar yoğun olmamak üzere dört hafta kadar tek tük haşere görülmesi normaldir. Bunun nedeni; hiçbir ilacın haşere yumurtalarını etkilememesi ve genellikle ilacın çok derindeki haşere yuvalarına ulaşamamasıdır.
Evinizde kullandığımız insektisitlerin (böcek ilacı) büyük çoğunluğu, “kokusuz" veya “az kokulu" olarak sınıflandırılmıştır. Bununla birlikte, asla hiçbir koku almayacaksınız demeye tereddüt ederiz çünkü, koku alma duyarlılığı kişiden kişiye değişir. Kokular hissedilebilir olduklarında, buna formüllerindeki eriyiklerin veya taşımacıların buharlaşması neden olmakta ve genellikle koku, uygulamadan çok kısa süre sonra dağılmaktadır. Açık pencere gibi, az miktarda bir havalandırma bu dağılma sürecini hızlandırmaya yardımcı olacaktır.
Hayır, servisiniz sırasında evden ayrılmanız gerekmiyor.Böcek ve kemirgenlere karşı yapılan tüm haşere kontrol prosedürleri sırasında evde kalabilirsiniz.Evinizi boşaltmanız yalnız doktorunuz özellikle duyarlı olduğunuz için bunu tavsiye ettiği zamanlarda geçerlidir.Yalnızca kokulu ilaç kullanıldığında mekanın bir saat kadar kapalı kalması gereklidir.Bir saat sonunda evinizi havalandırdıktan sonra gönül rahatlığıyla hemen evinize girebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN!

Aklınıza takılan bir şey varsa bizi her zaman arayarak bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM