BİZİM MUTLULUĞUMUZ SİZİN MEMNUNİYETİNİZ

HAKKIMIZDA

2005 yılında kurulan firmamız, halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri vermektedir.Kurulduğu günden itibaren eğitime,teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün başarılı firmalarından olmuştur.

VİZYONUMUZ

Çevreye duyarlı,toplumsal,düşünsel ve kültürel değerler açısından tam gelişmiş bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek
Birlikte çalıştığımız kişi, kurum,kuruluşlar ve çalışanlarımızda bıraktığımız güven duygusunu sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli,güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Denizli'de en eski ilaçlama işlemlerin başında gelen Delta ilaçlama, yaptığı işi en iyi şekilde yaparak müşterisine güven ve kalite vermektedir. Birinci önceliğimiz olan kalite işimize olan saygımızdır.

EV İLAÇLAMA

Delta haşere...
Böcek ve haşerelerden korunmanın yanısıra ev ve yaşam alnalarımızın ilaçlanması olası sağlık sorunlarının önüne geçmemizi sağlar.

İŞ YERİ İLAÇLAMA

Delta haşere...
İşyerlerinde ve ofislerde en çok karşımıza çıkan böcekler kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, fareler, meyve sinekleri, tatarcık, sivrisinek ve karasinekler çok görülür. Dolayısıyla ofis ilaçlaması yaptırmak işyeri ilaçlatmak son derece önemlidir.

RESMİ KURUM İLAÇLAMA

Delta haşere...
Böcek ve fare ilaçlama işlerini kimlere yaptırdığınız konusunda çok dikkatle ve duyarlı olmanızda fayda var.Bilinçsizce yapılan veya yaptırılan haşere ilaçlaması, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını olumsuz etkileyecektir. Bu gerçeği göz önüne alarak her türlü haşere ve kemirgen ilaçlama işlerinizi profesyonel ve Sağlık Bakanlığı'nca yetkilendirilmiş ilaç firmalarına yaptırınız.

ÇEVRE SAĞLIĞI VE İLAÇLAMA

Delta haşere...
Kent zararlıları olarak tanımlanan halk sağlığı ve huzurunu bozan sivrisinek, karasinek, fare, pire, kene, hamamböceği gibi vektör (hastalık taşıyıcı) popülasyonlarının insan sağlığını tehdit etmeyecek düzeyde tutulması, bu gibi vektörlerden bulaşabilecek sıtma, tifo, tifüs, kolera, ensefalit, sarıhumma, batı nil ateşi vb. gibi hastalıkların yayılmasının önlenmesi, biyosidal ürün listesinde yer alan ürünler ile bilinçli ve bilimsel mücadele yöntemleri kullanılarak çevre ve toplum sağlığının korunmasını amaçlıyoruz.

SERTİFİKALAR- BELGELER